Nadżerka części pochwowej macicy
11 listopada, 2011
Nerczyca
11 listopada, 2011

Naprawa Szkód po Antybiotykach - mieszanka ziołowa

Skład i stosowanie wg książki: "Wróćmy do ziół", autor: O. Andrzej Czesław Klimuszko

Sprawdź cenę i zamów mieszankę ziołową - Przejdź do sklepu
Antybiotyki to szeroki wachlarz leków o działaniu przeciwbakteryjnym. Ich zadaniem jest uszkodzenie struktur bateryjnych, ograniczenie ich namnażania się oraz usunięcie ich z organizmu.
Mimo swojego zdrowotnego działania, antybiotyki mogą być szkodliwe. Dzieje się to wtedy, kiedy lekarza coraz częściej przepisują antybiotyki na choroby, które nie mają podłoża bakteryjnego, tylko chociażby wirusowe. Oznacza to, że nie dość, że czynnik etiologiczny choroby nie zostanie usunięty z organizmu, to na dodatek dochodzi do zachwiania naturalnej mikroflory bakteryjnej naszego organizmu.
Głównie w jelitach znajdują się tzw. „dobre bakterie”. Odpowiadają one za produkcję niektórych witamin, stymulacje procesów odpornościowych i ochrone przed inwazją patogenów. W przypadku przepisania antybiotyku na zakażenie wirusowe, zostają zabite właśnie dobre bakterie, co może prowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych.
 • Aby zapobiec wyjałowieniu mikroflory bakteryjnej należy stosować odpowiednie suplementy osłonowe, które ochronią ją i wspomogą utrzymanie jej prawidłowego stanu ilościowego i jakościowego.
 • Skład mieszanki
  1 Kłącze perzu 50g
  2 Kłącze pięciornika 50g
  3 Kłącze tataraku 50g
  4 Korzeń arcydzięgla 50g
  5 Korzeń lubczyka 50g
  6 Korzeń mniszka lekarskiego 50g
  7 Kwiat wiązówki 50g
  8 Liść borówki czernicy 50g
  9 Owoc jarzębiny 50g
  10 Owoc róży 50g
  11 Ziele fiołka trójbarwnego 50g
  Sprawdź cenę i zamów mieszankę ziołową - Przejdź do sklepu